KONST / Litografier / Färglitografi 11564074
nr 1156 4074
Färglitografi
Chagall, Boktryck, tryckt signatur, motivet: 35x50
Kondition: slitage, vikveck
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:27:26
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)